Pozdrav

Andrea

Novi član
3 Kolovoz 2023
4
6
3
Pozdrav svima. Prvo da se zahvalim na otvaranju foruma jer mislim da ce nam svima biti lakse ovdje naci stvari koje nas zanimaju i lakse naci odgovore na nasa pitanja i nedoumice.

Majka sam troje djece. Rođenjem treceg djeteta nam se zivot promijenio za 360°. Suoceni s par dijagnoza od rođenja ali dijagnoza koju je dobio s godinu i pet mjeseci je nas zivot u potpunosti promijenila. Rijetka dijagnoza o kojoj mogu tako slobodno reci ni doktori neznaju bas najbolje.
 
  • Sviđa mi se
Reakcije: Zrinka and Beatus

Kika

Član
30 Srpanj 2023
41
30
18
Pozdrav, Andrea!

Tako nekako je bilo i meni s prvim djetetom, dijagnoze o kojima pedijatri nisu gotovo ništa znali. Upravo sam na jednom forumu tada saznala da ima još djece s istim dijagnozama pa je bilo lakše kad sam razmijenila iskustva i vidjela da nismo sami u tome. Iako bih radije da nema bolesne djece, ali...
 
  • Sviđa mi se
Reakcije: Zrinka and Andrea

Beatus

Administrator
Član osoblja
4 Travanj 2023
62
24
8
Draga Andrea, dobro nam došli na forum!

Budite slobodni otvoriti temu na zdravlju djece o dijagnozi Vašeg djeteta, ako ništa drugo, možemo jedni drugima biti podrška ❤️🙏
 
  • Sviđa mi se
Reakcije: Andrea

Andrea

Novi član
3 Kolovoz 2023
4
6
3
Pozdrav, Andrea!

Tako nekako je bilo i meni s prvim djetetom, dijagnoze o kojima pedijatri nisu gotovo ništa znali. Upravo sam na jednom forumu tada saznala da ima još djece s istim dijagnozama pa je bilo lakše kad sam razmijenila iskustva i vidjela da nismo sami u tome. Iako bih radije da nema bolesne djece, ali...
Mi kad smo se vratili iz Zagreba doma u Dubrovnik nitko od pedijatara kod kojeg smo pošli nije znao za tu dijagnozu. Tako da kad god je nesto njemu pošli u nase pedijatrice ili u bolnicu prvo se kontaktira Klaiceva 😔. Cak ni na internetu nema nesto puno o samoj dijagnozi kod djece za odrasle da ali za djecu i ne bas. Tocnije bar ja nisam našla.