Pozdrav :)

Zrinka

Novi član
3 Kolovoz 2023
10
14
3
Pozdrav svima :)
Radujem se druženju na #oldskul forumu🫂
Supruga sam i majka tinejđera...inače stalno zaposlena, studentica, volonterka, društveno vrlo aktivna :)

Također nam je život preokrenulo suočavanje sa dijagnozom djeteta, spadamo čak u kategoriju vrlo rijetkih bolesti pa ako ima koja mama u istoj situaciji, tu sam za savjet i podršku :)
Radujem se razgovorima!
 

Beatus

Administrator
Član osoblja
4 Travanj 2023
62
24
8
Dobrodošli!
Drago nam je što ste s nama. Sigurno ćemo i od Vas puno naučiti :)
Slobodno otvorite teme koje Vas zanimaju u odgovarajuće (pod)forume i pišite nam ako imate koji prijedlog ili savjet za poboljšanje foruma.
 
  • Super
Reakcije: Zrinka

NetBIT

Administrator
Član osoblja
17 Listopad 2022
17
8
3
Osijek
netbit.hr
Dobrodošla Zrinka 🖐️
😂

Ako se nastavi trend napuštanja mainstream društvenih mreža, ubrzo će se svi vratiti na forume i "otvoreni web". Pogotovo specijalizirane forume i web sjedišta jer ako te zanima recimo na facebooku tema roditeljstva, uz to ćeš dobiti i hrpu gluposti koji te odvraćaju od onoga što te zaista zanima.

Ovdje ćeš pronaći fantastične roditelje i nadam se da će nam svim biti od pomoći, ako ništa drugo barem razmjenom iskustava i pokojom korisnom informacijom.
 

Andrea

Novi član
3 Kolovoz 2023
4
6
3
Pozdrav svima :)
Radujem se druženju na #oldskul forumu🫂
Supruga sam i majka tinejđera...inače stalno zaposlena, studentica, volonterka, društveno vrlo aktivna :)

Također nam je život preokrenulo suočavanje sa dijagnozom djeteta, spadamo čak u kategoriju vrlo rijetkih bolesti pa ako ima koja mama u istoj situaciji, tu sam za savjet i podršku :)
Radujem se razgovorima!
Pozdrav Zrinka evo i nas s rijetkom dijagnozom i borbom. Neznam koja je u Vas dijagnoza ja sam za neka prava saznala tek nedavno jer naravno da nitko to ne spominje.
 

Zrinka

Novi član
3 Kolovoz 2023
10
14
3
Dobrodošli!
Drago nam je što ste s nama. Sigurno ćemo i od Vas puno naučiti :)
Slobodno otvorite teme koje Vas zanimaju u odgovarajuće (pod)forume i pišite nam ako imate koji prijedlog ili savjet za poboljšanje foruma.
Pokušavam otvoriti temu u (pod)forum Zdravlje, ali ne ide😅
Bilo bi super da imamo temu 'Rijetke dijagnoze', čini mi se da nas ima ovdje, nažalost!
 
  • Sviđa mi se
Reakcije: Beatus

Nikolina

Novi član
Član osoblja
30 Srpanj 2023
9
10
3
Pozdrav svima :)
Radujem se druženju na #oldskul forumu🫂
Supruga sam i majka tinejđera...inače stalno zaposlena, studentica, volonterka, društveno vrlo aktivna :)

Također nam je život preokrenulo suočavanje sa dijagnozom djeteta, spadamo čak u kategoriju vrlo rijetkih bolesti pa ako ima koja mama u istoj situaciji, tu sam za savjet i podršku :)
Radujem se razgovorima!
Pozdrav Zrinka!

Radujem se razmjeni iskustva i podršci.🙂