Pozdrav svima!😊

Međimurka.Daisy

Novi član
2 Kolovoz 2023
5
7
3
Sesvete
Evo da se i ja predstavim. Zovem se Ivana, supruga sam i majka jednog djeteta. Djeteta koje je čudo i blagoslov. Od rođenja prkosi svim prognozama i dijagnozama.
Inače, kroz život me prati i moja suputnica, cerebralna paraliza.
Bit će mi drago, ako naše/moje iskustvo bude nekome na pomoć ili poticaj.

Drago mi je zbog otvaranja foruma, vjerujem da će nam svima dobro doći razmjena iskustava i informacija.
 

NetBIT

Administrator
Član osoblja
17 Listopad 2022
17
8
3
Osijek
netbit.hr
Draga Ivana,
cijenimo što si odvojila vrijeme da nam se pridružiš i želimo ti srdačnu dobrodošlicu!
Uz tvoje iskustvo nadam se da će nam se pridružiti još mama kako bi više obogatili forum kvalitetnim tekstovima i bili od pomoći i podrške jedni drugima.
Do tada, znaj da nisi sama, svi smo uz tebe i tvoju dragocjenu obitelj!
 
Uređeno:
  • Super
Reakcije: Međimurka.Daisy

Međimurka.Daisy

Novi član
2 Kolovoz 2023
5
7
3
Sesvete
Draga Ivana,
cijenimo što si odvojila vrijeme da nam se pridružiš i želimo ti srdačnu dobrodošlicu!
Uz tvoje iskustvo nadam se da će nam se pridružiti još mama kako bi više obogatili forum kvalitetnim tekstovima i bili od pomoći i podrške jedni drugima.
Do tada, znaj da nisi sama, svi smo uz tebe i tvoju dragocjenu obitelj!
Hvala Vam na lijepoj dobrodošlici 🤗
 

Nikolina

Novi član
Član osoblja
30 Srpanj 2023
9
10
3
Evo da se i ja predstavim. Zovem se Ivana, supruga sam i majka jednog djeteta. Djeteta koje je čudo i blagoslov. Od rođenja prkosi svim prognozama i dijagnozama.
Inače, kroz život me prati i moja suputnica, cerebralna paraliza.
Bit će mi drago, ako naše/moje iskustvo bude nekome na pomoć ili poticaj.

Drago mi je zbog otvaranja foruma, vjerujem da će nam svima dobro doći razmjena iskustava i informacija.
Radujem se!! ❤️
 
  • Super
Reakcije: Međimurka.Daisy