Kako održati kuću urednom?

Dario

Novi član
4 Travanj 2023
13
7
3
Osijek
netbit.hr
Postoji li neki recept kako održavati kuću donekle urednom? Sve smo pokušali, supruga i ja. Ima nas sedam u domaćinstvu, svatko ima svoju sobu, djeca njih pet svatko svoju. Zajednički dnevni boravak i kuhinja te ostale zajedničke prostorije su zatrpane svime. Ja polako gubim volju jer ne znam više kako organizirati da se svaki dan pospremi kuhinja, blagovaona i dnevni boravak. Od dječjih soba sam odustao, tamo ni ne ulazim više.

Hrpe odjeće su naslagane svugdje, stotine rasparenih čarapa. Više se nitko ni ne trudi naći dvije iste, sretni su ako su približne veličine, nema veze ni ako su dvije lijeve, jedna bijela druga crvena. Probali smo printati zadatke, probali smo tjedno rotirati tko šta sprema, probali smo printati na vrata zaduženja.

Imate li nekih drugih ideja, ja više ne znam šta i kako da radimo?
 

NecaPereca

Novi član
14 Studeni 2023
7
4
3
Svaki člank sređuje svoje.. zajedničke prostorije dijelimo. :D Dakle dijeca svoje sobe, mama i tata svoje... kuhinju jedno dijete, mama dnevni boravak, tata kupatilo itd.. :D Plan ikačiti na frižider i naučiti da svako prati kad je njegov zadatak na redu. Uspješno završen posao, nagradica.. ;)
 

Dario

Novi član
4 Travanj 2023
13
7
3
Osijek
netbit.hr
Ne pomaže ništa. Lijepili smo po vratima soba, frižiderima, oglasnima pločama i čelima djece, ali ništa ne pomaže. Samo je sve veći kaos dok ne uzmem vreće one crne velike i ne pospremim sve u kontejner izgleda da se neće opametiti.
 
  • Haha
Reakcije: NecaPereca